(¯`'·.İSLAMA DOGRU¸.·'´¯)¸
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KUTSAL NUR

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Düşmanı Uzaklaştırma Duası

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Düşmanı Uzaklaştırma Duası Empty
MesajKonu: Düşmanı Uzaklaştırma Duası   Düşmanı Uzaklaştırma Duası Icon_minitimeSalı Kas. 05, 2019 11:20 pm

Etrafınızda kötü kişiler mi var bugün sizler ile bu kişilerden korumak için oldukça etkili bir dua paylaşımı yapıcaz.İstemediğiniz kişileri uzaklaştırmak için okuyabilceğiniz bu dua örnek olarak eşler arası sürekli olarak kavga çıkaran kaynanalar içinde okuyabilirsiniz.Bu dua sabahları 3 kere okumanız gereklidir. Tebbet Suresini günde 3 defa okuyun ve bu düşmanların sizden uzaklaşması için dua edin.Allaha kötü niyetli insanlardan korumak için sizi korumasi için yalvarcağınız dua bir çok kişi tarafından kısa bir süre içinde etkisi görüldüğü söylenmektedir.Dua okuyan kişilerden bazıları;

Serap Güler;Merhaba dolunay hocam sitenizi sürekli olarak okuyorum ve bu yorumu yazma gereği duydum açıkcası evimizin dağılmasını isteyen bir çok kötü niyetli kişi olduğunu biliyordum bri çok şey yaptım ve ayırca aşağıda vermiş olduğunuz dua hiç aralık vermeden sürekli olarak okudum etkisini mutlaka olduğuna inanıyorum çünkü sevmediğim kişiler birden işleri sebebiyle taşınmak durumdan kaldılar yardımızını için teşekkür ederim

Bismillahirrahmanirrahim.

Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebbe. Mâ agnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyaslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cîdihâ hablün min mesed.

Bu dua haricinden kötü niyetli uzaklaştırmak istediğiniz kişilere büyü yaptırarak büyü etkisinden onun düşüncelerini uzaktaki bir şehirde yaşama itebilmeniz mümkündür.

http://islamadogru.yetkinforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Düşmanı Uzaklaştırma Duası   Düşmanı Uzaklaştırma Duası Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2021 8:57 pm

Bismillahirrahmanirrahim Allahumme entel müzillül cebbariyne eşşediydel batşil eliymi ahızil aziymil kahhirül müteali ala cemiyıl ezdadi velmünzehe anissahıbeti vel evladi şanike kahrül adai ve kamıl cebbariyne teşekkürü bimen teşaü ve ente hayrül makiriyne.

DÜŞMANI YOK ETME VE ZARARINDAN KURTULMA DUASI ..

Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Düşmanı Uzaklaştırma Duası   Düşmanı Uzaklaştırma Duası Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2021 9:15 pm

Düşmanı Kahreden Dua
Kötülere ve düşmanlara karşı daima onların enerjisinden ve yapacakları davranışlardan korunmak için Allah’a yakarış edip yardım istemek gerekir. Bu sayede Allah kendisine sığınan her insanın duasını kabul eder. Aşağıda kötülere ve düşmanlara karşı okunması ihtiyaç duyulan yakarış detaylı bir halde yer alır:

Bismillahirrahmanirrahim,
Allâhümme bi-satveti ceberûti gahrike. Ve bi-sür’ati iğâseti nasrike ve bi-ğayratike li-intihâki hurumâtike. Ve bi-himâyetike li-meni’htemâ bi-âyâtike. Neselüke yâ Allâhu yâ Garîbü yâ Semîu yâ Mücîbü yâ Serîu yâ Cebbâru yâ Mütekkebbiru yâ Gahhâru yâ Şedîdü’l batşi. Yâ men lâ yu’cizühü gahru’l cebâbirati velâ ya‘zumu ‘aleyhi helâkü’l mütemerridîne mine’l mülûki’l ekâsirati ve’l-a‘dâi’l fâcirati en-tec‘ale keyde men kâdenî fî nahrihî ve mekra men mekeranî ‘âiden aleyhi ve hufrate men hafera lî vâgı‘an hüve fîhâ. Ve men nesabe lî şebekete’l hıdâ‘i ic‘alhü yâ Seyyidî müsâgan ileyhâ ve müsâden fîhâ ve esîran ledeyhâ.
Yukarıda verilen duanın her gün 7 kez okunması durumunda tüm kötülüklerden ve fena düşünceli insanların şerrinden korunmuş ve uzaklaşmış olmuş olursunuz.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NUR SURESİ VE HACET DUASI
» Ayakkabı Büyüsü Tesirli Bir Uzaklaştırma Uygulamasıdır
» Acil Para Bulma Duası – Zenginlik ve Bereket Duaları
» En Etkili Uzaklaştırma Büyüsü Yanık Bezle Yapılan Uygulamadır